Відображаються усі з 4 результатів

Показати 12 24 36

Календарі на подарунок
Не встигаєте стежити за днями? Забуваєте, яке число? Не розумієте, як так швидко минув цей тиждень? Чи чомусь учора було 1 число, а сьогодні вже 20? Не панікуйте, ми і наші відривні та перекидні календарі допоможемо Вам! Віддаєте перевагу суворості і не любите яскраві кольори? Відривний календар “Твій особливий рік несерйозного видання” саме для Вас. Він не відволікатиме Вас від роботи і підніматиме Вам настрій лише одними совами. Якщо Вам хочеться чогось світлого та теплого, то наші календарі «Твій особливий рік» саме те, що потрібно. Яскраві ілюстрації та веселі написи, а ще! Ці календарі англійською, українською та російською. Тож якщо потрібно підтягнути іноземну мову – поспішайте до нас. А якщо Вам хочеться зробити позначки на потрібні Вам дні, то ми рекомендуємо Вам перекидні планер-календарі, запишіть важливі події, щоб не забути.
Відривні календарі
Твій особливий рік – це не просто настільний календар, це найкращий подарунок на новий рік, на день народження, відкриття салону. Але це не просто календарі на подарунок, а й must have наступного року. Відривні календарі твій особливий рік будуть дуже круто виглядати у вас на столі, слугує декором. Найголовніше, що несуть ці календарі – натхнення та мотивацію. Щодня на вас чекає нова ілюстрація та напис, який дає заряд на цілий день. Ще відривні календарі Твій особливий рік найінстаграмніші, їх виставляють у сторіс і підписники з нетерпінням чекатимуть нових та нових ілюстрацій. Можна сто разів прочитати, а можна раз купити відривний календар твій особливий рік і закохатися назавжди. Якщо ви думали, що у нас є лише такі календарі, то ні йдемо далі.
Англійські календарі Inspiring Calendar
Це новий формат календарів. По-перше, англійські календарі Inspiring Calendar – це вічні календарі, їх не потрібно купувати щороку, можна купити календар раз та користуватися до дірок. Друге, англійські календарі Inspiring Calendar – це календарі, що надихають, тут назва говорить сама за себе. І як ви вже зрозуміли за допомогою англійського календаря Inspiring Calendar, можна підтягнути знання мови. Але стоп, якщо ваше головне бажання вивчити англійську мову, то маємо ще щось дуже цікаве для вас.
Настільні календарі англійська Traveling
Вау ці календарі підходять для всіх, хто вивчає англійську мову і люблять подорожувати. Те, що цей вічний календар ви вже зрозуміли, він розкриває дуже цікаву тему подорожей і щодня вчать вас англійській лексиці в невимушеній формі. Ще й ілюстрації настільних англійських календарів Traveling принесе вас у крутий тріп, 365 днів нових пригод та знань – те, що потрібно. За рік з настільними англійськими календарями Traveling ви вивчите багато нових слів і підтягнете свої знання англійської мови, відвідаєте кілька країн просто сидячи за письмовим столом і просто з цікавістю чекатимете на ранок нового дня.
Настільний календар із Гусем
Настільні календарі з Гусем – це щось із чимось. Так ми можемо так говорити, бо настільні календарі з Гусем несуть радість у наші сірі будні. Календарі з Гусем говорять про те, що ми відчуваємо та проживаємо щодня, але у жартівливій формі. Він радує нас протягом усього року. Купити календар з Гусем і просто змінити своє життя та життя оточуючих кожен день.

 

Відривні календарі, настільні, настінні календарі та перекидні. Заходьте на наш сайт і радуйте себе та близьких календарями, адже цей подарунок радуватиме людину протягом усього року, а не лише в момент привітання.