Огляди товарів, новинки

Чашка з гусем ТОП 10

Перш ніж ми представимо чашки з Гусем, ми повинні познайомити Вас з цим персонажем! В загальному Гусь чашка і все про чашки з гусем)

Гусак – це персонаж створений художницею Надією Кушнір. Це чорно біла ілюстрація з кольоровим дзьобом та аксесуарами. Гусак постійно випулює жарти та фрази пов’язані з усіма болями нашого життя. Говорить про актуальне, але з гумором. Часто прикрашає їх червоним слівцем, що дуже подобається шанувальникам Гуся і тому деякі написи йдуть із приміткою 18+. Мова, це одна з особливостей його фраз, його українсько-російський суржик, а іноді й англо-українська повністю дограє образ цього персонажа.

У 2016 році у Гуся з’явилася сторінка у Facebook, де дуже швидко та стрімко розлетілися його фразочки та стали крутими мемами. Люди почали підписуватись і репостити один одному жарти. Використовувати його фразочки на роботі, у компанії, вдома. Слава розлетілася швидко по соціальних мережах. На сьогодні Гусь має більше підписників ніж знамениті блогери, і більше того Гусь став відомим брендом.

На сьогодні можна побачити не тільки чашки Гусак, але й круті фартухи, які можна використовувати не тільки на кухні, а й малюючи, наприклад, сумки – шопери виконані з крутих міцних тканин, призначені для покупок, пляжу, а також шкарпетки, тарілки, блокноти в яких близько 4 видів сторінок, де можна планувати, писати, малювати, календарі настільні перекидні, також календар-планер настінний, листівки та навіть стікери. Все це Ви можете знайти у нас у магазині подарунків.

Гусак чашка – це зручна кружка, про її форму ходять чутки, всередині залита помаранчевим, жовтим або блакитним кольором, що додає їй настрою та фарб. Зовні біла матова з ілюстрацією Гуся та його крутою фразочкою. Кухоль Гусь підходить абсолютно всім, у кого є почуття гумору, головне вибрати відповідний напис. Є чашки саме для дівчини, чашки із червоним слівцем 18+, чашки із жартом та чашки із філософськими фразами. Чашки Гусь піднімуть настрій не тільки Вам, але і всьому офісу, всім співробітникам, всій сім’ї і людям, які просто проходять. Щодня буде веселити того, хто зайшов до Вас у гості).

Чашки з Гусем мають дуже багато варіантів ілюстрацій та написів. Дивіться далі познайомимо Вас із усіма варіаціями що є сьогодні. Не полінуйся і переглянь всі види, щоб твоя «кухоль Гусь» була ідеальною для тебе, так як це не просто чашки, а чашки мотиватори, розважальні).

1. Чашка з Гусем Удачная

І перша Гусь чашка, яку ми хочемо уявити — підходить абсолютно всім на подарунок: мамі, татові, братові, сестрі, начальнику, вчителеві, доньці, бабусі, і навіть лікареві – це «чашка з Гусем Удала». Просто подивіться на цей напис, тут повністю розкривається говірка та жарти Гуся. Його заряд позитиву та найважливіших слів для нас.

«Цей Гусак заряджений на щастя, щастя, гроші, любов усього життя, гарні васпамінанія, мир у всьому світі і на смачну їжу». У цій чашці є все – гумор, настрій, побажання. Сказано все так чітко, як не написано у жодній листівці. Ці слова будуть слідкувати кожен день і дарувати радість і правильний настрій. Це найпопулярніша чашка, вона несе лише позитив. Це крутий подарунок на день народження, новий рік, підвищення та будь-яку зміну в житті. Таку чашку можна подарувати навіть у день звільнення, для підтримки та віри в людину.

2. Гусь Чашка Праздник

Вторая кружка Гусь – это совсем свежая новинка от компании Gifty. Чашки Гусь очень любят дарить как корпоративный подарок. Так вот именно это «чашка з Гусем Празднік» будет идеальной для для тайного санты на работе. Каждый с Ваших сотрудников будет счастлив получить такой подарок. Кроме смеха это еще и полезный подарок особенно в офисе. Чашка с фразой «На роботу як на празднік» очень круто украсит рабочий стол😊. Так же можно подарить друзьям работоголикам, хоть что-то будет их отрывать от работы – вкусное чаепитие в компании Гуся.  Иллюстрация смешная – Гусь за компьютером в праздничном колпаке. Смотри эту чашку и поехали дальше, узнаем какие еще есть варианты.

3. Чашка з Гусем Ху.як

Це особлива чашка, вона торкається всіх чоловіків і жінок. Вона груба, але дуже кумедна. Гусак чашка, яка дуже полюбилася айтішниками. Люди, які займаються комп’ютерами, серверами та програмуванням мають дуже специфічне почуття гумору. Звичайним людям незрозуміло й десяти відсотків їх жартів і також складно простим працівникам розсмішити програміста. Але в цій чашці все склалося, потрапили саме в ціль. Так вона схожа будь-якій людині, особливо якщо вона працює за комп’ютером.

Але якщо Ви шукаєте подарунок саме для айтішника (що вже дуже складно) – «Чашка з Гусем Хуяк» саме те, що Вам потрібне. Ще на додаток із цієї серії є стікера з Гусем для айтішників. Хоч там є нецензурне слово, вона все одно не ображає, це все круто згладжує смішна ілюстрація Гуся. Так що не бійтеся і беріть її, якщо запала вам в душу, якщо вам це занадто, поїхали далі з нами по екскурсії чашок.

4. Чашки Гусь Мінутка дабрати пройшла

Ця Гусак чашка підходить для лідерів, людей, які щось повинні вирішувати та вирішувати. Наприклад, дуже добре підійде для боса, начальника. Ось підходить до нього співробітник за робочим моментом, а він такий ставить перед ним чашку з написом «хвилина добрати пройшла» і відразу зрозуміло, що в цей момент краще не йти. Так само дуже підходить для тата та дідуся. Ви скажете жарти жартами, але з Гусем інакше не можна.

Так що «чашка з Гусем мінутка дабрати» точно піднімає настрій собі та радує око оточуючих. А взагалі така чашка універсальна, оскільки у кожного є своя межа терпіння, тож коли йому приходить кінець, не варто кричати, а просто потрібно випити улюблений напій з неї. Також ілюстрація додасть фарб та настрою.

5. Чашка з Гусем Чайку чи одразу Нах

Ви вже зрозуміли, що чашки з Гусем бувають не тільки з гумором, але й трохи хамувати. Так ця чашка потрібна тим, хто не соромиться червоного слівця і має почуття гумору. Для злісних любителів чаю. Ідеальний подарунок для брата, друга, співробітника, для всіх, кому вже є 18. Чому? А Ви просто подивіться на той напис на Чашка з Гусем Чаайку?.

Гусак сміливий, може не приховуючи говорити те, що думає, так цей дизайн зможе дерзити за вас. Так багато говоримо про дизайн і досі нічого не написали про ідеальну форму цієї чашки. Ви скажете дуже голосно звучить? Так і є чашка дуже містка і довго зберігає температуру. Ручка з великим та зручним вушкам дає можливість приємного чаювання. Ну і звичайно ж малюнок з червоним стільцем додасть драйву та фарб цієї чашці. Занадто сміливо для вас, не переживайте у нас ще дуже багато чашок, їдемо далі знайомитись із чашками Гуся.

6. Чашка з Гусем Абажаю

Хвилинку уваги, чашка – «жиза». Ух як точно ця Гусь чашка розкриває три стани людини. Цю чашку можна подарувати тільки близькій людині, яка дуже правильно зрозуміє ці слова. Наприклад, дуже близького друга, подруги або другої половинки. Погодьтеся всі ми проживаємо ці відчуваємо час від часу, це називається кохання. Ось усім, хто не міг описати кохання у трьох словах, тримайте цю чашку. І найголовніше, що всі ці три стану можуть бути не протягом довгого часу, а в одну секунду.

Гусак чашка, яка каже: «Ненавиджу, люблю, абажаю» дуже точно показує ідеальні стосунки. Не треба довго думати над романтичним подарунком, писати вірші, щось робити своїми руками, а просто подарувати цю чашку. І не треба соромитися, це правда життя, всі ми так думаємо і тому дуже смішно. Від кохання до ненависті один крок, але тут більше кохання. І ілюстрація з обнімашками Гуся додає тепла та затишку цієї чашки.

7. Чашка з Гусем Суперстар

Вже знаємо, що чашки Гусь дуже різноманітні і можна знайти під кожну людину свою, але представляємо до Вашої уваги ту, яка підійде абсолютно всім – чашка Суперстар. Суперстар – це суржиком Гуся), у перекладі суперзірка, знаменитість. Тут можна застосувати цей напис до себе, ну все ж таки ми всередині себе суперстарі. Хтось супер працівник, хтось супер начальник, хтось супер мама чи тато, а хтось супер співак. Але головне, що всі ми прагнемо ідеалу і всередині почуваємося дуже супер. Ват і чашка візуалізуватиме наші мрії і нагадуватиме нам куди прагнути.

Але також цей напис можна застосувати просто до Гуся, оскільки він дуже знаменитий, то ця чашка розкриває його стан, фанати Гуся дуже люблять розділяти своє чаювання з ним. Дуже круто прикрасить та запалить будь-який стіл. Так ось чому її можна дарувати будь-якій людині.

8. Чашка з Гусем Фу на них

Ця чашка показує два стани душі. Перше, вона підтримує і дає змоги йти далі. Не дивитися на людей, які «фукають» і всіляко показують своє невдоволення, а йти вперед із піднятим носом наміченим шляхом! Вірити в себе і не сумувати. Друге, показує нашого монстрика всередині, який іноді хоче пофукати і покритикувати інших і звичайно ж піднести себе. Дивіться та вирішуйте, як розумієте цю фразу Ви «Фу на них, а ми молодці». Чашка підходить людям, які ще незнайомі з ним, перше знайомство з цієї чашки обіцяє зав’язати бурхливий роман із цим персонажем.

9. Кухоль Гусь Успєх

Кухоль Гусак «секрет успіху в секреті» – геніальна. Успіх – це досягнення намічених цілей у намічених справах. Так ось успіх у кожного свій і Гусь це помітив. Так що пити чай із цієї чашки з плиткою улюбленого шоколаду це вже успіх. Ця чашка підходить всім. Одна з небагатьох, яку можна подарувати дітям, і Гусак красивий і фраза смішна, і чашка зручна.

Вона просто необхідна людям, які йдуть до своєї мрії і час від часу вигоряють, щоб вони ніколи не забували куди йдуть і звичайно ж передихали за чашкою смачної кави. А також ця чашка допоможе Вам завести розмову з будь-яким співробітником під час обіду, кумедна фраза розвеселить співрозмовника та дасть тему для розмови. Адже правда у кожного є свій секрет. А ви з таким персонажем запам’ятаєтесь надовго.

10. Чашка с Гусем Мудаки

Чашки с Гусем есть добрые, для поднятия настроения, а есть как эта для стрессоустойчивости. Вы спросите как? А вот как, сидишь, например на работе и заходят люди, которые разрушают твою ауру, которые не дают вдохновению посетить твою голову. И ты сдерживаешься, нервничаешь, но потом достаешь свою любимую чашку «мудакі неісчерпаємі», завариваешь в нее чай и мило с улыбкой пьешь его, так как твоя чашка уже решила все вопросы.

Такую чашку не обязательно дарить, такую чашку можно купить себе любимому. И наслаждаться во время обеда. На подарок просто прописана тем, у кого нервная работа, например всем мужчинам😊. Но не только, женщины тоже очень хотят такую чашку на подарок. И даже если ты уже дарил чашку этому человеку, то такая чашка все равно обрадует именинника.

11. Чашка з Гусем Лучча

Ця Гусак чашка призначена для жінок будь-якого віку. Кожній дівчинці потрібні теплі слова, підтримка, тепло та турбота. Так це подарунок, який все це може. Як? Розберемо, напис «ти лучча» це те, що він повинен чути постійно те, що піднімає настрій та самооцінку. Слова «в тобі все вийти» — та підтримка, ті слова, які змушують іти, тікати у бік своєї мети. Боротися зі втомою та поганим настроєм. Картинка смішить і змушує почуватися легкою та безтурботною. І, звичайно ж, сама чашка подарує тепло, яке вона довго утримує завдяки матеріалу, з якого вона зроблена.

Всі чашки Гусь йдуть в об’ємі 350мл, зроблені з кераміки, що дозволяє довго утримувати тепло, зовні біла матова, всередині залита глянсовим білим, блакитним або помаранчевим кольором. Форма дуже зручна та користується популярністю. Також велика широка ручка дозволяє зручно помістити руку та утримувати повну чашку насолоджуючись чаюванням. Малюнок нанесений гарячою деколью, це не звичайний друк, який стирається з часом.

Деколь – це технологія нанесення картинки з Гусем на керамічну чашку, що фіксується високотемпературним випалом. Це трудомісткий процес із витримуванням всіх правил технології, але він дозволяє користуватися чашкою без особливих правил, а мити та пити з неї все, що захочеться. Також кухоль Гусь упакований у фірмову коробку і можна відразу дарувати без додаткових упаковок.

Ось ми і показали вам наші чашки Гусак, на сьогодні це весь асортимент, і ви вже точно щось доглянули або просто одна запала в душу. Але ми не можемо обіцяти, що саме в цей момент як ми пишемо цю статтю, або коли ти її читаєш, не виробляється абсолютно нова смішна чашка. Тому що Гусак завжди в справі щось складає.

Тут ви точно знайшли чашку для себе, для сім’ї, для співробітників та друзів. А також переконалися, що це не просто чашки з Гусем, це величезний заряд позитивних емоцій, жартів та життєвих мемів. Чашки, які мотивують і не дають забути про мету. Чашки, які нахамять за вас, але зроблять це гарно. А також чашки, що зближують. Плюс якість вас приємно здивує, ніжна матова керамічна чашка з малюнком та написом, нанесена деколью, що дає можливість використовувати кожен день і не переживати, що Гусь змиється).

Так що вистачить читати цю статтю, а біжи в наш магазин і бери свою чашку, чашку подрузі, татові, мамі та своєму босові. І повір дарувати ці чашки також приємно як отримувати.

Назад