Показано 1–12 із 32

Показати 12 24 36

Аромати для дому, аромадіфузор
У нас у всіх є подружка, у якої дуже приємно пахне вдома і таке відчуття, що перед приходом гостей вона провітрює всю квартиру і бігає з ніжними парфумами все обприскує. Якщо ви думаєте, що все так і відбувається, то поспішаємо вас засмутити. Просто вона раніше, ніж ви дізналася про існування ароматів для дому і у неї давно стоїть аромадіфузор.
Що ж таке аромадіфузор?
Аромадіфузор – це нові трендові аромати для дому. Вони складаються з чаші (ємності), в якій налитий сам аромат для будинку та паличок (найчастіше бамбукових), які роздають запах по всьому приміщенню. Крім головної функції – запаху, аромадифузор служить декором та естетичним наповненням для вашої кімнати. Аромадифузор у 100 мл наповнюватиме ваш будинок приємним запахом протягом двох – трьох місяців залежно від площі. Інтенсивність аромату для дому ви зможете регулювати за допомогою паличок, що йдуть у комплекті. Паличка потрапляє в рідину в аромадифузорі, насичується і роздає аромат вже в приміщення, чим більше паличок, тим сильніший аромат для будинку.

Коли ваш аромадифузор стане порожнім, не варто відразу викидати, якщо цей аромат для будинку вам дуже сподобався, ви можете купити окремо наповнення (це називається рефіл). Рефіл йде в звичайній пластиковій ємності для того, щоб можна було долити певну кількість в сам аромадіфузор і продовжувати ним користуватися. Це дуже зручно для тих, хто купив аромат для магазину і користується одним і тим самим запахом роками. Так само це екологічно. Наразі Світ почав вдаватися до нового способу – використати річ повторно, тим самим зменшувати кількість сміття. Аромадіфузор дуже порадує вас і нехай ваші гості теж думають, як зробити так що б у них завжди пахло приємно вдома як у вас.
Ароматдіфузор в магазин, салон, кафе
Ми давно знаємо, що перше враження людини створюють всі форми сприйняття – це вид, краса навколо, це чуттєвість, коли це можна спробувати на дотик, звуки, що б не хотілося бігти і, звичайно ж, запах. Запах має бути легким ніжним і до кінця невловимим. Його має хотітися ще й ще вшановувати, відчувати та розгадувати. Ось те, що дарує вам аромадіфузор. Запах створює асоціацію, аромат для магазину, наприклад, жувальних цукерок і там ароммадіфузор манго (дуже підійде для такого магазину) ви ходите туди з дітьми раз на тиждень і вже запам’ятали на рівні підсвідомості цей аромат для магазину. І щоразу випадково чуючи подібний запах чи це парфум, гель для душу або жуйка ви обов’язково згадаєте про цей магазин і швидше запропонуйте дітям заглянути туди днями.

Ось так працює аромамаркетинг. У сучасному світі кожен заклад повинен дбати про це і вибрати ідеальний аромат для магазину, аромат для салону або аромат для кафе – аромдіфузор вам дуже допоможе.
Купити аромадіфузор
Купити аромадіфузор ви зможете у нас на сайті, там же можна ознайомитися з нотками запахів та зовнішнім виглядом ароматів для дому. Купити аромадіфузор можна різних колекцій. Наприклад, серія «Аромадифузор Smells like» — дуже легка серія ароматів для дому, простий зрозумілий запах без відлуння, якщо манго пахне як манго. Серія аромадифузорів “ESSE Home” – мають складніший аромат, який не розгадати при першому вдиху. Ну і звичайно купити аромадифузор серії «Niche» захочуть люди, які люблять складні шлейфові аромати, які відкриваються по-новому з кожним новим вдихом і залишаються в пам’яті надовго.

Спробуйте купити аромадіфузор і наповнити свій будинок легкістю, теплом і любов’ю. Не бійтеся замовити аромадифузор по інтернету, адже у них немає жахливих ароматів, беріть для початку легені, а потім переходьте до нішевих, читайте опис, і ви будете в захваті, ми вам обіцяємо.